سینما و تلویزیون

تریلری جدید از فیلم Aquaman ۲ رونمایی شد

اگرچه فیلم جدید دنیای سینمایی مارول، یعنی The Marvels به تازگی اکران شده و طرفداران فیلم‌های ابرقهرمانی را به سینما‌ها کشانده، هنوز یک عنوان دیگر از دی‌سی مانده که به زودی اکران خواهد شد. در همین مورد، تریلر جدیدی از فیلم Aquaman ۲ منتشر شده، فیلمی که در واقع پایان‌دهنده جهان فعلی دی‌سی خواهد بود.

به گزارش سرگرمی روز، در این تیزر تریلر که به تازگی توسط برادران وارنر منتشر شده، آرتور کری (جیسون موموآ) و اورم (پاتریک ویلسون) به نیرو‌های خود می‌پیوندند تا از آتلانتیس و سایر پادشاهی‌های زیر آب در برابر بلک مانتا (یحیی عبدالمتین دوم) و ارتش عظیم او محافظت کنند.

جیمز وان که کارگردانی فیلم Aquaman and the Lost Kingdom را برعهده دارد، این فیلم را با فیلم‌های هیولایی گذشته مقایسه کرده و گفته که در ساخت آن حتی از فیلم‌های هیولایی استاپ موشن ری هری‌هاوزن نیز الهام گرفته است:

یک عنصر وحشت در فیلم اول وجود داشت که بر اساس فیلم‌های هیولایی هری‌هاوزن طراحی شده بود. اما پادشاهی گمشده [فیلم دوم]بیشتر حال و هوای فیلم‌های ترسناک دهه ۶۰ را دارد.

در فیلم Aquaman ۲، زمانی که یک قدرت باستانی رها می‌شود، آکوامن باید با یک شخص نه‌چندان شایسته برای محافظت از آتلانتیس و جهان در برابر ویرانی‌های غیرقابل برگشت متحد شود. علاوه بر جیسون موموآ که به نقش خود به عنوان آکوامن بازمی‌گردد، پاتریک ویلسون، امبر هرد، یحیی عبدالمتین دوم و رندال پارک دیگر بازیگران فیلم جدید دی‌سی را تشکیل می‌دهند.

جانی ژائو نقش شخصیت جدید Stingray را بازی خواهد کرد، ایندیا مور در نقش کارشون و وینسنت ریگان نقش آتلان را ایفا می‌کند که قبلا گراهام مک تاویش در فیلم اول آکوامن آن را بازی کرده بود.

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی ۱۴۰۲) به سینما‌ها می‌آید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا