تعبیر خواب

تعبیر آبله در خواب معنای بیماری در خواب نی نی سایت

خرید فالوور از سایت اینبو

اگر به دنبال دقیق ترین تعبیر آبله در خواب معنای بیماری در خواب از دیدگاه معبرین معتبر تاریخ هستید در این مطلب از سایت سرگرمی روز همراه ما باشید. امیدواریم این تعبیر خواب برای بیننده خواب خیر و سلامتی باشد.

محتوا: خوابی که در آن غاز، جوش های پوستی در خواب، زن مجرد متاهل، زن باردار، دیابت، بیمار.

معنی آبله و ابتلا به بیماری در خواب

 1. خواب آبله برای بیننده خواب تعبیر به زیاد شدن مال برای بیننده خواب می شود و همچنین هر جراحت دیگری که به بدن وارد می شود که به افزایش پول تعبیر می شود.
 2. هر کس در خواب ببیند که آبله مرغان گرفت مالش زیاد می شود و اگر ببیند یکی از فرزندانش آبله مرغان دارد به پسرش اعتبار می دهند.
 3. همچنین دیدن آبله یا دیدن آبله در خواب به بدهی بیننده تعبیر می شود ولی حقی نسبت به آنها ندارد.
 4. یک بیماری در خواب بیانگر این است که در آینده با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد یا یکی از اعضای خانواده شما از بیماری رنج می برد. اگر بیننده در خواب ببیند که بیمار است، باید بسیار مراقب خود باشد. بیماری شخص در خواب به پیروزی بر دشمنان تعبیر می شود. اگر خواب بیننده دچار بحران یا جدی شد و در خواب خود را بیمار دید، باید انتظار داشته باشد که با آرامش بر بحران خود غلبه کند.
 5. اگر فردی در خانواده شما بیمار یا رنگ پریده است، پس هر خواب بیننده باید بداند که تصادفات ناگهانی و غیرمنتظره برای او اتفاق می افتد. اما اگر در خواب ببیند که شخصی که نمی شناسد بیمار است، بیماری به او باز می گردد. و هرکس در خواب ببیند که پدرش بیمار است سردردهای شدیدی خواهد داشت.
 6. اگر بیننده خواب زن بود و در خواب دید که بیمار است، پیش‌بینی می‌کند که با اتفاقی غیرمنتظره مواجه می‌شود که باعث ناامیدی و ناراحتی او می‌شود و او را متشنج و ناراحت می‌کند، اما بیماری مرد گوشه‌گیری از همسرش است.
 7. بیماری در خواب می تواند اشاره به دریچه رزق فراوانی باشد که از جایی که نمی شناسد به او می رسد و در بسیاری از موارد با محبت نیز توضیح داده می شود.
 8. اگر در خواب بیماری ببینید، به شما هشدار می دهد که در آینده با مشکلاتی مواجه خواهید شد یا یکی از اعضای خانواده شما بیمار خواهد شد. اما اگر خواب دیدید که بیمار هستید، بسیار مراقب خود باشید. در مواقع دیگر، بیماری خود شخص در خواب به پیروزی بر دشمنان تعبیر می شود. اما اگر مضطرب هستید و خواب می بینید که بیمار هستید، انتظار داشته باشید که با آرامش بر بحران خود غلبه کنید.
 9. اگر در خواب خویشاوندی را که بیمار یا رنگ پریده دیدید، بدانید که ناگهان حوادث غیرمترقبه ای برای شما پیش می آید، اما اگر فردی را که نمی شناسید مریض دیدید، بیماری به سراغ صاحبش می آید. از خواب برمی گردد و هر که پدرش را در خواب ببیند سردرد می گیرد زیرا می گویند سر جای پدر است.
 10. اگر زن هستید و خواب می بینید که مریض هستید، پیش بینی می کند که ممکن است با اتفاقی غیرمنتظره مواجه شوید که شما را ناامید و ناراحت کند. بیماری مرد در خواب انزوا از همسرش است.
 11. گاهی این بیماری در خواب تعبیر می شود که پول زیادی از دری که برای شما ناشناس وارد می شود و گاهی به عشق تعبیر می شود.
 12. آبله تعبیر خوابی بدهی ها و مطالبات است. گفتند: آبله نشان دهنده پول است، پس هر که اندک بیند مال اوست. و اگر ببیند که پسرش یرقان دارد، پول به پسرش می‌رسد و همچنین زخم‌های بدن، افزایش پول. و اگر در بدنش جراحاتی ببیند که دستش از آن می چکد، چیزی است که به او سود می رساند و ضرری به او نمی رساند.
 13. اگر در خواب خود افراد دیگری را مبتلا به آبله ببینید، دچار بیماری ناگهانی خواهید شد که شما را شوکه کرده و ممکن است مسری باشد. در اجرای برنامه ها و پروژه های خود موفق نخواهید شد

برداشت الجدری در یوتیوب

امیدواریم از تعبیر آبله در خواب معنای بیماری در خواب نی نی سایت در سایت 1403 استفاده کافی را برده باشید. هرگونه سوالی در مورد این تعبیر خواب دارید حتما در قسمت کامنت ها از ما بپرسید تا پاسخ تان را دریافت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا