تعبیر خواب

تعبیر دیدن صحرا در خواب به روایت النابلسی و ابن شاهین چیست؟

خرید فالوور از سایت اینبو

تعبیر دیدن صحرا در خواب به روایت النابلسی و ابن شاهین چیست؟ در روایات متعددی از امام صادق و ابن سیرین تعبیر دیدن صحرا در خواب به روایت النابلسی و ابن شاهین آمده است و اگر می خواهید بدانید تعبیر این خواب برای خواب دیده چیست باید این تعبیر خواب از سایت سرگرمی روز را بخوانید. ما معتبرترین سایت تعبیر خواب در ایران هستیم. پس پیشنهاد می کنم برای فهمیدن تعبیر دیدن صحرا در خواب به روایت النابلسی و ابن شاهین در ادامه مطلب همراه ما باشید.

تعبیر دیدن صحرا در خواب النابلسی و ابن شاهین اگر بیابان را در خواب ببینید چه می کنید؟ آیا با توجه به فضای وسیع آن احساس راحتی خواهید کرد؟ یا از کمبود زندگی و گرمای شدید ناراحت هستید؟ این سؤالات ممکن است تا حدودی گیج کننده باشد، زیرا کویر یکی از مواردی است که ممکن است بیننده خواب متوجه نشود که نماد آن چیست و آیا دیدن آن منادی خیر است یا شر؟ این مطلب را بخوانید تا تعبیر دیدن کویر در خواب را خودتان بدانید

تفسیر رؤیت صحرا توسط ابن سیرین

 • ابن سیرین درباره دیدن صحرا در خواب گفته است که بیانگر سختی زندگی و سختی های پیش روی بیننده خواب است، علاوه بر این که ماسه بیابان نشان دهنده مال و معاش است و دیدن آب در بیابان نشان دهنده امید و دیدن است بیابان بدون آب نشان دهنده شکست و زیان است.

 • ابن سیرین نیز می‌گوید: هر که حشرات بیابانی مانند عقرب و مار ببیند، بیانگر بدی و ضرر برای بیننده خواب است، همچنان که دیدن طوفان شن در بیابان، نشانگر غضب شدید است و هر که ببیند در حال جستجو است. در بیابان برای چیزی و آن را پیدا نمی کند، این نشان از مواجهه با مشکلات زندگی است: هر که در خواب خود را در حال راه رفتن در بیابان ببیند، این دلیل بر زیان و بدشانسی است، و اگر این بیابان باشد. برای او به اندازه کافی بزرگ است، این نشان دهنده زندگی مناسب با خانواده است.

 • تفسیر رؤیت صحرا توسط ابن شاهین

  ابن شاهین در تعبیر دیدن صحرا در خواب اشاره می کند که وقتی انسان خود را در حال قدم زدن در بیابانی وسیع ببیند که تا بی نهایت امتداد دارد، دلیل بر آن است که در معرض ظلم شدید قرار می گیرد و هر که خود را در حال راه رفتن در بیابان ببیند. و رنگ های آن سبز است، این نشان دهنده ی رسیدن به خیر و رزق و روزی و خوش شانسی برای صاحب آن است.

  تعبیر دیدن صحرا برای زن مجرد

  وقتی دختری که هنوز ازدواج نکرده است در خواب بیابان را می بیند، این نشان دهنده گذار به زندگی جدید است، چه از طریق ازدواج یا سفر، و دختری که خود را در حال قدم زدن در بیابان با آب، نخل و خرما می بیند. این دلیل بر ازدواج او با فردی سخاوتمند و با اخلاق است و اگر دختر در بیابان مار ببیند، دلیل بر این است که او آسیب دیده و دوران سختی را پشت سر گذاشته است.

  تعبیر دیدن صحرا برای زن شوهردار

  وقتی زن شوهردار در خواب بیابان را می بیند، دلیل بر وجود یک نفر کینه توز و ریاکار در بیابان است زن متاهل در خواب بیابان را با درختان خرما و خرما می بیند، این گواه بر این است که شوهرش مردی سخاوتمند و خوش اخلاق است اگر زن متاهل در صحرا آب بیابد، این نشانه حاملگی و زایمان است.

  تعبیر دیدن صحرا برای زن باردار

  دیدن صحرا در خواب زن حامله، بیانگر وجود فردی منافق در میان اطرافیان است، اما اگر بیابان را در آن آب ببیند، دلیل بر زایمان آسان و آرام اوست.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا