تعبیر خواب

تعبیر کربلا و نجف در خواب – دیدن نجف اشرف – چشم انداز کربلاى مقدس نی نی سایت

خرید فالوور از سایت اینبو

اگر به دنبال دقیق ترین تعبیر کربلا و نجف در خواب – دیدن نجف اشرف – چشم انداز کربلاى مقدس از دیدگاه معبرین معتبر تاریخ هستید در این مطلب از سایت سرگرمی روز همراه ما باشید. امیدواریم این تعبیر خواب برای بیننده خواب خیر و سلامتی باشد.

تعبیر خواب زیارت حسین , تعبیر زیارت نجف اشرف – تصویری از امام حسین در خواب – حضرت علی را در خواب ببینید

سوال
من یک دختر مصری هستم، سنی بودم و از یازده سالگی به موضوع شیعه علاقه داشتم و احساساتم از تنفر به عشق به شیعیان تبدیل شد، سپس با جوانی شیعه لبنانی آشنا شدم و او به من پیشنهاد ازدواج داد. اما پدرم نپذیرفت. او تلاش کرد و هنوز هم امتناع می کند، اما مادرم کار را به دست خود گرفت و ما نامزد کردیم، اما او همچنان می خواهد برخی از ما را ترک کند، زیرا من از او دوری می کنم نه به دلیل شیعه بودن، در این هنگام پدرم به دلیل شیعه بودن او امتناع می کند. شیعه و تا امروز رنج می برم و نمی دانند که من چهار سال پیش شیعه شدم.
در خواب دیدم که در خیابان های عراق قدم می زنم، جایی که تا به حال نرفته بودم و کسی همراهم نبود، سپس وارد مغازه ای شدم که کتاب های مذهبی می فروخت، از کتابی در تفسیر قرآن پرسیدم. آ. فروشنده به من گفت سنی هستم و من به او گفتم شیعه است. از کربلا و حرم امام حسین، پس به مردی بگو: تو در نجف هستی و حرم امام علی پیش روی توست.
تعبیر کربلا و نجف در خواب دیدن رؤیت مقدس کربلا نجف اشرف

پاسخ
این خواب نشان دهنده سختی و پریشانی شماست. شما به امام علیه السلام متوسل شوید و انشاءالله که امور شما حل و فصل شود و حاجات شما به برکت او برآورده شود و خوب است که امام حاجت شما را بداند و این خیر است. چیزی برای شما پیشنهاد می کند که باید نیازهای خود را برآورده کنید. نگران نباشید و انشاءالله عطا خواهد شد. درخواست شما انشاالله
و هر که خود را در کربلا ببیند برحسب حالش از نظر مالی و فرزندی یا علم برکت می یابد و به خاطر این سخنان حق تعالی به او خیر می رسد :). در التحدیب بسم الصادق علیه السلام فرمود که اینجا مکان مبارک کربلاست.
همچنین بخوانید:
تعبیر خواب حضرت علی

امیدواریم از تعبیر کربلا و نجف در خواب – دیدن نجف اشرف – چشم انداز کربلاى مقدس نی نی سایت در سایت 1403 استفاده کافی را برده باشید. هرگونه سوالی در مورد این تعبیر خواب دارید حتما در قسمت کامنت ها از ما بپرسید تا پاسخ تان را دریافت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا