سبک زندگی

جدیدترین مدل های لاک ناخن با تناژ قرمز

فرقی نمی‌کند که رنگ سال چه رنگی باشد؛ لاک قرمز، یک لاک همیشگی و شیک است که می‌توان آن را برای مناسبت‌های مختلف استفاده کرد. اما، نمی‌توان به هر رنگ، لاک قرمزی علاقه نشان داد یا آن را تایید کرد. لاک قرمز باید خاص باشد و به دست‌های ما جلوه‌ای ویژه و منحصربه‌فرد بدهد. سرگرمی روز یکی از جدیدترین لاک‌ها با تناژ قرمز را به شما معرفی خواهد کرد که نظر بسیاری از مصرف‌کنندگان را به خود جلب کرده است.

لاک ناخن لیزانو شماره ۵۷

به گزارش سرگرمی روز، لاک ناخن لیزانو شماره ۵۷ یکی از جدیدترین لاک‌ها با تناژ قرمز است که حدودا 15 میلی‌لیتر حجم دارد. پایه رنگی این لاک قرمز است، اما بسته به رنگ پوستِ دستِ شما ممکن است رنگ آن به سمت گوجه‌ای یا تا حدودی سرخابی کشیده شود. برای دریافت پیگمنت بالاتر، توصیه می‌شود که لاک ناخن لیزانو شماره 57 را دوبار بر روی ناخن‌های خود بزنید. اگرچه پوشش‌دهی لاک‌های لیزانو به‌صورت کلی خوب است، اما پس از اینکه لاک را دوبار بر روی ناخن بزنیم، به رنگی که داخل عکس مشاهده می‌کنید، نزدیک‌تر خواهیم شد.

1

چرا لاک ناخن لیزانو شماره ۵۷ بهترین انتخاب است؟

یکی از بزرگترین دغدغه‌های ما هنگام لاک زدن این است که فورا لبه‌های لاک روی ناخن پریده و جلوه‌ی دست را خراب کند. اما، لاک ناخن لیزانو، ماندگاری نسبتا بالایی دارد و به سرعت از روی ناخن پاک نمی‌شود. دغدغه مهم و دیگر ما درباره لاک‌ها، خشک شدن آن است. پس از اینکه لاک می‌زنیم ممکن است مجبور باشیم نیم ساعتی دست به هیچ چیز نزنیم، اما لاک ناخن لیزانو شماره ۵۷ به سرعت خشک می‌شود و هیچ جای نگرانی باقی نمی‌گذارد. بعلاوه، اگر همواره نگران هستید که لاک قرمز، اطراف ناخنتان پخش شود، با استفاده از این لاک و کمی دقت در لاک زدن، این مشکل به وجود نخواهد آمد. (اگر مقداری از لاک اطراف ناخن پخش شد، پس از خشک شدن، دست‌هایتان را با آب سرد بشویید.)

1

اگر تمایل دارید لاک‌هایی با تناژ قرمز اما رنگ‌هایی تیره و شیک‌تر داشته باشید، در ادامه همراه با سرگرمی روز بمانید:

لاک ناخن قرمز استایکس شماره S28 (قیمت: 65000 تومان)

1

حجم 11 میلی‌لیتر، تناژ قرمز رنگ‌ زرشکی، ساخت کشور فرانسه، دوام بالا، خشک شدن سریع.

لاک ناخن قرمز مای شماره 809 (قیمت: 80000 تومان)

1

حجم 10 میلی‌لیتر، تناژ قرمز رنگ جگری/قهوه‌ای، ساخت ایران، خشک شدن سریع، پیگمنت بالا.

لاک ناخن قرمز موتاک شماره 234 (قیمت: 30000 تومان)

1

حجم 10 میلی‌لیتر، تناژ قرمز رنگ زرشکی، ساخت ایران، پوشش‌دهی کامل، خشک شدن سریع.

لاک ناخن قرمز برلند شماره 543 (قیمت: 95000 تومان)

1

حجم 16 میلی‌لیتر، تناژ قرمز رنگ جگری، ساخت ایران، پوشش‌دهی عالی، خشک شدن سریع.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا