اخبار روز

رهن کامل خانه ۱۳۰ متری با ۳۰۰ میلیون تومان دربجنورد!

اگر قصد اجاره یک خانه دو خوابه در بجنورد را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه دو خوابه در بجنورد با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای اجاره نیازمند هستید.

به گزارش اقتصادآنلاین، اگر قصد اجاره یک واحد دو خوابه در میدان بهداری را دارید، یک واحد ۱۳۰ متری نوساز را با رهن ۳۰۰ میلیون و اجاره ۱۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در خیابان ژاله هستید می‌توانید یک خانه دو خوابه ۱۰۰ متری که پارکینگ، آسانسور، انباری دارد را با پول پیش ۴۰۰ میلیونی و اجاره ۱۰۰ هزار تومانی در خیابان ژاله کرایه کنید.

اگر واحدی در جمهوری مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۱۰۰ متری است و دو خوابه و پارکینگ، انباری دارد را با رهن ۷۰ میلیون و اجاره ۵ میلیون تومانی در جمهوری برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در پاسداران با متراژ ۹۲ متر در حالی که نوساز است را با پول پیش ۳۰۰ میلیونی و اجاره ۱۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در فردوسی به دنبال خانه دو خوابه هستید باز یک واحد با متراژ ۱۰۹ متر که انباری، آسانسور، پارکینگ دارد را با پول پیش ۲۵۰ میلیون و اجاره ۵۰۰ هزار تومانی در فردوسی کرایه کنید.

همچنین واحد دیگری درشهرک گلستان با متراژ ۷۵ متری دو خوابه دارای امکاناتی مثل پارکینگ، انباری دارد این واحد را می‌توانید با ودیعه ۵۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه ۸ میلیون تومانی در شهرک گلستان کرایه کنید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه دو خوابه در بجنورد به دست خواهید آورد.

توجه داشته باشید این ارقام براساس واحد‌هایی است که در بجنورد برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و نرخ‌ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا