سبک زندگی

روغن عقرب برای سنگ کلیه و تاثیر استفاده از روغن عقرب برای دفع سنگ کلیه

خرید فالوور از سایت اینبو

روغن عقرب برای سنگ کلیه

روغن عقرب برای سنگ کلیه ؛ تاثیر استفاده از روغن عقرب برای دفع سنگ کلیه همگی در سرگرمی روز و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم خواص مواد غذایی سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید قرآن کریم از بهشت با نام جنت نام برده است و معنی جنت باغی است که درختان میوه فراوان دارد.همچنین در این کتاب آسمانی از میوه های زیادی نام برده شده است.

امروزه با پیشرفت جوامع بشری بیماری ها هم پیشرفت زیادی کرده اند و یکی از راه های نجات انسان از بیماری های مختلف شناخت کامل طبیعت و آشنایی با خواص گیاهان و میوه ها است.

از مهمترین میوه هایی که در قرآن از آنها نام برده شده است می توانیم به انجیر و زیتون اشاره کنیم که به تازگی یک گروه تحقیقات ژاپنی پی به خواص فوق العاده مصرف یک عدد انجیر و هفت عدد زیتون شده است.

پس از اینکه یکی از قرآن پژوهان مصری اعلام کرد که خداوند در قرآن به انجیر و زیتون قسم خورده است و نام انجیر یک بار و نام زیتون هفت بار در قرآن آمده است ، رییس این گروه مسلمان شد.

روغن عقرب برای سنگ کلیه

در طب سنتی آمده است که روغن عقرب برای درمان سنگ کلیه مناسب استو طریقه مصرف به این صورت است که جهت درمان سنگ کلیه، مقداری از روغن را بر روی پهلوها ماساژ دهید.همچنین این کار باعث پودر شدن سنگ صفرا می شود.

آشنایی با دیگر خواص روغن عقرب در طب سنتی

برای اینکه شما سروران گرامی با دیگر خواص روغن عقرب آشنا شوید این بخش را برای شما تهیه نموده ایم.

آشنایی با روغن عقرب

عقرب موجودی از تیره بندپایان و گونه عنکبوتیان می باشد. این موجود هشت پا داشته و دارای دمی است که سم در سر آن قرار گرفته است. سم این موجود گلبول های قرمز خون را نابود کرده و از بین می برد، بنابراین بسیار مهلک است و می تواند منجر به مرگ گردد. مقدار کمی سم در گزش اول عقرب به بدن وارد می شود. اما اگر عقرب در تنگنا باشد، سم خیلی زیادی را به بدن وارد کرده و منجر به مرگ حتمی خواهد شد. اما از این موجود خطرناک روغنی بسیار باارزش و با خواص درمانی شگفت انگیز به نام روغن عقرب به دست می آید.

طرز تهیه روغن عقرب

تهیه روغن عقرب با پایه روغنی انجام می گیرد، بدین منظور یک عقرب خاص را در مقداری روغن به مدت ۶ ماه تا ۲ سال می خوابانند. پس ازگذشت این مدت مصرف روغن عقرب جهت درمان های مختلف امکان پذیر می باشد. برای تولید این محصول روش های دیگری هم وجود دارد و اغلب استفاده های دیگری مانند مصارف آزمایشگاهی و علمی داراست.

لازم به ذکر است که انتخاب روغن پایه برای تولید این محصول بسیار مهم می باشد. روغن های عمومی مانند کنجد و زیتون کارایی مناسبی در حفظ مواد مؤثر خارج شده از عقرب نداشته و برای تهیه روغنی با خواص درمانی و معجزه گر باید از روغن های ترکیبی ویژه ای استفاده نمود. این ماده در دسته روغن های کمیاب قرار می گیرد.

روغن عقرب برای پروستات

بعضی عقرب را در یک روغن می‌اندازند و بعد از مدتی روغن را صاف می‌کنند و روی پروستات می‌مالند و یا جوری آن را به پروستات تزریق می‌کنند و می‌گویند که درمان می‌کند علاوه بر این می‌گویند که برای فلج هم خوب است.

روغن عقرب برای بواسیر

درواقع به رگ های های متورم در بخش های تحتانی مقعد، همورئید گفته می شد. گاهی اوقات دیواره این عروق متورم و کشیده آنقدر نازک می شوند که ورید بیرون زده و تحریک می گردد. در این حالت بخصوص مدفوع، ورید را تحریک کرده و موجب خراش و تحریک دیواره ورید می شود. بواسیر عامل اصلی خونریزی از مقعد بوده و شایع ترین علت منجر به خونریزی مقعد است. جهت اجتناب از تشدید و بدتر شدن بیماری باید خیلی زود اقدام به درمان آن نمود. برای درمان هموروئید کافی است مقعد با تکه ای پنبه آغشته به روغن اصل عقرب ماساژ داده شود. این عمل می بایست به طور مداوم انجام گیرد تا بهبودی حاصل شود.

روغن عقرب برای زود انزالی

در طب سنتی امده است که این روغن افزایش دهنده قوای جنسی در مردان است ولی در مورد نحوه مصرف توضیحی داده نشده است.

روغن عقرب برای سنگ کلیه و صفرا

در طب سنتی آمده است که روغن عقرب برای درمان سنگ کلیه مناسب استو طریقه مصرف به این صورت است که جهت درمان سنگ کلیه، مقداری از روغن را بر روی پهلوها ماساژ دهید.همچنین این کار باعث پودر شدن سنگ صفرا می شود.

خواص خاکستر عقرب

ابومنصور موفق هروی نیز در الابنیه بارها به خاصیت خاکسترِ چوب انجیر اشاره می‌کند و آن را برای درمان جراحتهای شش و سینه و گزیدگی سگ هار توصیه می‌کند. وی خاکستر عقرب و کرباسه (مارمولک) را برای درمانِ گری، خارش و پوست‌اندازی مفید می‌داند.

موارد و نحوه مصرف روغن عقرب

درمان کننده درد مفاصل : کافیست محل درد را با چند قطره روغن ماساژ دهید .

درمان کننده دیسک کمر : کافیست کمر خود را با چند قطره روغن اصل ماساژ دهید .

درمان کننده دیسک گردن : کافیست گردن خود را با چند قطره روغن اصل ماساژ دهید .

تقویت قوه شنوایی : کافیست قبل از خواب ۱ الی ۲ قطره از روغن اصل را داخل سوراخ های گوش خود بچکانید.

پاک کننده گوش : کافیست ۱ الی ۲ قطره از روغن را داخل سوراخ های گوش خود بچکانید .

درمان کننده مارگزیدگی : کافیست محل گزش را با روغن اصل ماساژ دهید.

درمان کننده عقرب گزیدگی : کافیست محل گزش را با روغن اصل ماساژ دهید.

درمان کننده بواسیر : کافیست مقعد خود را با ۱ تکه پنبه آغشته به روغن اصل عقرب ماساژ دهید. این عمل را می بایست به طور متوالی انجام دهید.

تقویت موی سر :کافیست ۳۰ الی ۴۵ دقیقه قبل از استحمام موها و کف سر خود را با روغن ماساژ دهید.

کمک به رشد مجدد موها :کافیست شب ها قبل از استراحت کف سر خودر ا با چند قطره از روغن اصل عقرب ماساژ داده و سپس استراحت نماییدو صبح روز بعد موهای خود را با آب ولرم شستشو نمایید.

درمان کننده محل بریدگی : کافیست ۳ الی ۵ قطره از روغن اصل عقرب را روی محل بریدگی بچکانید و به آرامی ماساژ دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا