فناوری و تکنولوژی

سفری به تورنتو که بین مهاجران محبوب است

خرید فالوور از سایت اینبو

ما هرگز تصور نمی کردیم که به این سختی به یک شهر بیفتیم. زمانی که برای دیدن یکی از دوستان در تورنتو چمدان‌هایمان را می‌بستیم، از دیدن آن هیجان‌زده بودیم، اما در بهترین حالت هنگام کاوش در شهر تورنتو بی‌توجه بودیم.

تورنتو 100% دست کم گرفته شده است. حتی ممکن است آن را بهتر از نیویورک دوست داشته باشیم. در این مقاله به دلایل محبوبیت تورنتو می پردازیم.

1. تورنتونی ها

اولین چیزی که همیشه در سفر به خارج از کشور به آن توجه می کنیم، گرمای تعامل با مردم محلی است. تورنتونی ها، به قول ساکنان تورنتو، عموماً مردمی بسیار دوستانه، مودب و مهربان هستند. آنها گرمای زیادی در مورد آنها دارند که باعث می شود بلافاصله احساس کنید در خانه هستید. به علاوه، از هر دو تورنتونی که در خارج از کشور متولد شده اند، یک نفر، تنوع این شهر باورنکردنی است! مطمئناً با فرهنگ ها و مردم زیادی از سراسر جهان آشنا خواهید شد.

2. غذا
برای ما، سخت ترین بخش گذراندن وقت در تورنتو این بود که چه چیزی بخوریم. جای تعجب نیست که صحنه آشپزی شهر منعکس کننده تنوع فرهنگی و قومیتی آن است. امروز چه احساسی در هند دارید؟ چینی ها؟ یونانی؟ در مورد یک توده بزرگ سیب زمینی سرخ کرده، پنیر و آبگوشت چطور؟ پوتین ممکن است از استان کبک فرانسوی-کانادایی سرچشمه بگیرد، اما به عنوان غذای ملی غیررسمی کانادا، در تورنتو نیز بسیار محبوب است.

3. ورزش زیاد
تورنتو رویای هر طرفدار ورزش است. یک تیم حرفه ای برای هر فصل وجود دارد! علاوه بر این، بازی ها در واقع مقرون به صرفه هستند. تماشای یخ معروف Maple Leafs، تماشای یک بازی بسکتبال NBA Raptors، یا سپری کردن یک بعد از ظهر به تماشای بیسبال در استادیوم Blue Jays. در هر صورت، شما نمی توانید اشتباه کنید.

4. فضاهای باز
تورنتو پر از فضاهای سبز است. تقریباً در هر گوشه‌ای پارک‌ها و خیابان‌های زیادی با درختان بزرگ و برگ‌دار وجود دارد که در بهار و تابستان زیبا هستند.

5. فیلم
Suits را دیده اید؟ فیلمی درباره دختران بدجنس؟ هالک شگفت انگیز یا اسپری مو چطور؟ می خواهید بدانید همه این تولیدات چه مشترکاتی دارند؟ درست حدس زدید: آنها در تورنتو فیلمبرداری شدند. وقتی صحنه‌هایی از فیلم یا نمایش مورد علاقه‌تان را تشخیص می‌دهید، وقتی در شهر قدم می‌زنید، احساس می‌کنید که روی صحنه هستید.

6. پاکیزگی

معمولاً بین وسعت یک شهر و میزان کثیف بودن آن ارتباط مستقیمی وجود دارد. تورنتو برعکس این روند است و در واقع تمیزترین شهری بود که ما در آن رفتیم. اگرچه هنوز به ونکوور نرفته‌ایم، اما حتی می‌خواهیم بیرون برویم و بگوییم این شهر تمیزترین شهر کاناداست.

7. فرهنگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا