اخبار روز

امکان انتخاب نام کاربری در واتساپ به زودی فراهم می‌شود

خرید فالوور از سایت اینبو

سرگرمی روز: امکان انتخاب نام کاربری در واتساپ ممکن است به زودی ارائه شود. در دنیای فناوری، کپی کردن ایده‌ها تقریبا رایج است و معرفی یک قابلیت توسط یک شرکت ممکن است این‌گونه به نظر برسد که آن‌ها برای اولین بار به آن فکر کرده‌اند.

سیگنال اخیرا نام کاربری عمومی را برای بهبود حریم شخصی کاربران اضافه کرده و حالا واتساپ در حال توسعه نام‌های کاربری کانال است تا اشتراک‌گذاری و یافتن کانال‌ها را آسان‌تر کند.

چند ماه پیش گزارش شد که واتساپ در حال آزمایش قابلیتی برای امکان انتخاب نام کاربری است. این دقیقا همان چیزی بود که سیگنال به‌تازگی برای پلتفرم خود ارائه کرده است. حالا وب‌سایت WABetaInfo گزارش داده که واتساپ در حال توسعه نام کاربری کانال است تا اشتراک‌گذاری و یافتن کانال‌ها را آسان‌تر کند.

به نظر می‌رسد کانال‌ها یک لینک شخصی بر اساس نام کاربری خود دریافت خواهند کرد که باعث خواهد شد تا مستقیما کاربران را از طریق سایر شبکه‌های اجتماعی وارد کانال خود کنند.

امکان انتخاب نام کاربری در واتساپ

البته کاربرانی که در برنامه بتای واتساپ در اندروید از طریق گوگل پلی شرکت دارند، هنوز این قابلیت را دریافت نکرده‌اند، اما بررسی‌ها نشان می‌دهند که واتساپ روی آن کار می‌کند. در حال حاضر، آخرین نسخه بتا واتساپ دارای شماره نسخه 2.23.24.17 است و عرضه قابلیت جدید ممکن است کمی طول بکشد.

امکان انتخاب نام کاربری در واتساپ می‌تواند سردرگمی کاربران هنگام اشتراک‌گذاری اسامی کانال‌هایی که فقط یک کلمه نیستند را از بین ببرد. وقتی کاربران، نه فقط کانال‌ها، در آپدیت آینده واتساپ نام کاربری دریافت کنند، دیگر پبدا کردن هر کس و هر چیزی که نیاز دارید آسان‌تر خواهد شد.

متا به‌عنوان مالک واتساپ، فیس‌بوک و اینستاگرام، تجربه افزودن نام کاربری به پلتفرم‌های خود را دارد. این شرکت در سال 2016، قابلیت مذکور را به فیس‌بوک مسنجر اضافه کرد که لینک‌هایی را در پروفایل افراد نشان می‌داد.

واتساپ مدتی است که توسط متا به‌سرعت در حال توسعه است. این شرکت ممکن است راهی برای کسب درآمد از واتساپ با معرفی تبلیغات در کانال‌ها ارائه کند. همچنین یک قابلیت جدید تقویم برای پیدا کردن مکالمات قدیمی معرفی شده است. نام‌های کاربری می‌تواند یک قابلیت عالی برای هر پلتفرم اجتماعی باشد و ما امیدواریم که هرچه زودتر آن را در واتساپ ببینیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا