اخبار روزفناوری و تکنولوژی

امکان حذف اکانت تردز بدون حذف اینستاگرام فراهم شد

خرید فالوور از سایت اینبو

تا امروز، کاربران تردز امکان حذف اکانت خود بدون حذف حساب اینستاگرام‌شان را نداشتند. با تغییرات جدید، این مشکل حل شده است. اینستاگرام اکنون اجازه حذف اکانت تردز را بدون حذف اکانت اصلی مهیا کرده است. به زبان ساده‌تر، این دو اکانت اکنون به طور کاملا مستقل از هم کار می‌کنند.

حذف اکانت تردز بدون حذف اینستاگرام

با به‌روزرسانی جدید، کاربران حالا کنترل بیشتری روی اکانت‌های اینستاگرام و تردز خود دارند. در صورتی که این قابلیت هنوز برای‌تان قابل دسترس نیست، احتمالا در روزهای آینده ارائه خواهد شد. قابلیت جدید از منوی تنظیمات در قسمت حذف یا غیرفعال کردن پروفایل قابل دسترس است. کاربران سپس می‌توانند گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند. در هر دو مورد حذف یا غیرفعال کردن، اکانت اینستاگرام کاربر تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.

آموزش دیلیت اکانت تردز بدون حذف اکانت اینستاگرام

  • ابتدا وارد صفحه پروفایل خود شده و روی دکمه منو (دوخط بالا سمت راست) ضربه بزنید
  • حالا وارد بخش Account شده و Deactivate or delete profile را انتخاب کنید
  • سرانجام در این بخش می‌توانید با دکمه Deactivate Profile اکانت خود را موقتاً غیرفعال یا Delete profile برای همیشه حذف کنید.

آموزش دیلیت اکانت حذف تردز اینستاگرام

در صورت حذف کامل با گزینه Delete profile امکان بازیابی اکانت تردز وجود ندارد

به غیر از امکان حذف اکانت تردز بدون حذف اینستاگرام، یک تغییر دیگر نیز وجود دارد. قبلا محتوای منتشرشده توسط کاربران تردز برای کاربران فیس بوک و اینستاگرام نیز قابل مشاهده بود که باعث نقض حریم خصوصی آن‌ها می‌شد. با به‌روزرسانی جدید، گزینه جدیدی در قسمت Settings > Privacy وجود دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا از نمایش خارج از تردز جلوگیری کنند.

هر دو تغییر جدید برای همه کاربران عرضه شده است و به کاربران توصیه می شود اپلیکیشن ترذز خود را به جدیدترین نسخه آن آپدبت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا