اخبار روزفناوری و تکنولوژی

ایلان ماسک: لباس ایمنی نپوشید، از رنگش خوشم نمی‌آید

خرید فالوور از سایت اینبو

اگر پیگیر اخبار مربوط به ایلان ماسک باشید، احتمالاً می‌دانید که او رفتارهای عجیب‌وغریب زیادی دارد و هرجا اسمی از او باشد، بی‌شک حاشیه‌ای جدید نیز در راه است.

به ادعای رویترز، ایلان ماسک اخیراً از کارگران اسپیس‌ایکس خواسته است که وقتی او برای بازدید به این شرکت می‌رود، لباس‌های زردرنگ ایمنی خود را نپوشند، زیرا او «از رنگ‌های روشن خوشش نمی‌آید.»

کارگران همچنین به رویترز گفته‌اند که ایلان ماسک هنگام بازدید از پایگاه‌های اسپیس‌ایکس، ایمنی را رعایت نمی‌کند. ناظران ایمنی سابق این شرکت هم اعلام کرده‌اند که ایلان ماسک دستور می‌دهد ماشین‌‌آلات زردرنگ اسپیس‌ایکس را تیره‌تر رنگ‌آمیزی کنند.

گزارش‌ها نشان می‌دهند از سال ۲۰۱۴ تاکنون ۶۰۰ کارگر در اسپیس ایکس دچار آسیب و هشت نفر از آن‌ها نقص عضو شده‌اند. اسپیس ایکس هنوز به گزارش رویترز واکنشی نشان نداده است.

سال گذشته جمعی از کارگران اسپیس ایکس در نامه‌ای سرگشاده، رفتار ماسک را «مایه‌ی شرمساری» توصیف کردند. ایلان ماسک همیشه به خودشیفتگی و رفتار پرخاشگرانه در محل کار متهم شده است.

از خوابیدن کارگران تسلا در کف کارخانه گرفته تا منع از پوشش ایمنی و اخراج بی‌دلیل‌وتوجیه کارمندان؛ همه‌وهمه باعث می‌شوند تا میلیاردر معروف در شرکت‌های تحت مدیریتش، به‌عنوان رئیسی نامتعادل شناخته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا