اخبار روزفناوری و تکنولوژی

این نسخه سه بعدی تلگرام است!

خرید فالوور از سایت اینبو

پاول دورف، مدیرعامل تلگرام، اولین ویدیوی رسمی نسخه‌ی visionOS این پیام‌رسان را در کانال شخصی خودش منتشر کرد. این نسخه که برای هدست واقعیت ترکیبی اپل ویژن پرو توسعه داده می‌شود، بسیار هیجان‌انگیز به‌نظر می‌رسد.

به‌گزارش سرگرمی روز، در ویدیوی منتشرشده از نسخه‌ی visionOS تلگرام، می‌بینیم که این پیام‌رسان با تمامی ویژگی‌های هیجان‌انگیز سیستم‌عامل جدید اپل سازگاری دارد و پس از فعال‌سازی حالت واقعیت مجازی ویژن پرو، شما را در محیطی مجازی برای تماشای ویدیو غوطه‌ور می‌کند.

تلگرام در بازار پیام‌رسان‌ها رقیب قدری به نام واتساپ دارد که حمایت متا، غول ۸۶۴ میلیارد دلاری صنعت فناوری را پشت خود می‌بیند؛ اما این تلگرام است که بسیار سریع‌تر از واتساپ میزبان قابلیت‌های جدید و نوآورانه می‌شود.

تلگرام برای پشتیبانی از visionOS نیز پیش‌قدم شده است و قبل از تمامی پیام‌رسان‌های دیگر سراغ سازگاری با این پلتفرم رفته. در حال حاضر مدیران هیچ پیام‌رسان دیگری توسعه‌ی نسخه‌ی visionOS را به‌صورت عمومی تأیید نکرده‌اند.

توسعه‌ی نسخه‌ی visionOS تلگرام برای آمریکایی‌هایی که از این پیام‌رسان استفاده می‌کنند و قدرت خرید ویژن پرو را دارند، خبر بسیار خوبی است. ویژن پرو اوایل سال ۲۰۲۴ روانه‌ی بازار آمریکا خواهد شد؛ قیمت هدست واقعیت مجازی موردبحث ۳٬۴۹۹ دلار است.

پاول دورف فعلا هیچ جزئیاتی درباره‌ی نسخه‌ی visionOS تلگرام منتشر نکرده است و نمی‌دانیم توسعه‌ی این نسخه چه زمانی تکمیل می‌شود. همچنین مشخص نیست که نسخه‌ی واقعیت مجازی تلگرام برای هدست‌هایی غیر از اپل ویژن پرو هم منتشر می‌شود یا نه.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا