اخبار روز

باشگاه استقلال اهدای کارت هدیه به خبرنگاران را تکذیب کرد.

به گزارش سرگرمی روز به نقل از انتخاب، باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای در دفاع از تصمیم مدیریت این باشگاه، مدعی شد که یک نفر رفتار خائنانه‌ای در جمع آبی‌پوشان داشته است.

رسانه رسمی باشگاه استقلال بیانیه‌ای به شرح زیر منتشر کرده است:

«طی چند ساعت گذشته انتشار یک سند بانکی در فضای مجازی باعث شده برخی شایعات و اخبار کذب درباره این سند از سوی منابع مغرض، در فضای مجازی منتشر شود. این سند بانکی مربوط به خرید تعدادی کارت هدیه از سوی باشگاه استقلال برای اهدا به کادر فنی و بازیکنان تیم امید استقلال و کارکنان آکادمی باشگاه است.

همانطور که قبلاً هم اطلاع‌رسانی شده بود، موبایل موسوی آمل اسپانسر باشگاه استقلال به‌عنوان پاداش برد تیم امید استقلال در دربی امیدها، خرید این کارت هدیه‌ها را متقبل شده بود. متأسفانه عده‌ای با اهداف مشخص با انتشار این سند و با تفاسیر نادرست، علیه باشگاه بزرگ استقلال شایعه‌پراکنی کرده و مدعی شده‌اند باشگاه استقلال این کارت هدیه‌ها را به خبرنگاران و اهالی رسانه اهدا کرده‌اند. شایعه‌سازان باید بابت بی‌احترامی به شخصیت و منزلت فعالان محترم رسانه‌ای، از این دوستان فرهیخته عذرخواهی کنند!

روابط باشگاه استقلال با اهالی رسانه همیشه بر پایه احترام متقابل بوده و هرگز باشگاه استقلال نگاه کاسبکارانه و معامله‌گرانه به اهالی رسانه نداشته که اگر غیر از این بود، همین الان کاسبان فضای مجازی و خودخبرنگارخوانده‌های باج‌گیر و اخاذ، خریداری شده بودند و اینگونه علیه باشگاه استقلال، شایعه‌پراکنی نمی‌کردند. مطمئناً بخش حقوقی باشگاه استقلال در اسرع وقت، اقدامات قانونی علیه منتشرکنندگان این خبر کذب را انجام خواهد داد.

متأسفانه در ماجرای انتشار اسناد باشگاه، ردپای کسی که با رفتار خائنانه نشان داد مخالف اتحاد در استقلال است، دیده می‌شود. هرچند باشگاه استقلال تخلفی مرتکب نشده و اسپانسر باشگاه به بازیکنان تیم امید استقلال هدیه داده، اما تکلیف کسی که به ظاهر خودش را جزو خانواده استقلال می‌داند، اما با نیات پلید و شوم اسناد بدون مشکل داخل خانواده را در اختیار تیم تخریب استقلال می‌گذارد و خط می‌دهد این اسناد را تخلف بدانند، مشخص است. باشگاه استقلال برای همه خبرنگاران و اصحاب رسانه احترام قائل است، اما همین که این افراد، قشر پاک خبرنگار را هدف قرار می‌دهند و یک سند را دستاویز می‌کنند تا وجه خبرنگاران را خراب کنند، نشان می‌دهد چه ماهیتی دارند.

در پایان باشگاه استقلال تأکید می‌کند هواداران باید هوشیار باشند و چهره کسانی که حاضرند به هر طریقی استقلال را از نفس بیاندازند، بشناسند. هواداران به خوبی می‌دانند که استقلال روی ریل موفقیت قرار گرفته و اتحاد در ارکان باشگاه بزرگ و پُرافتخار پایتخت، مثل خاری در چشم دشمنان استقلال فرو رفته است. هواداران استقلال مطمئناً به‌راحتی اجازه نمی‌دهند عده‌ای معلوم‌الحال برای تخریب وجه باشگاه به راحتی به هر کاری دست بزنند».

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا