اخبار روز

تاج پشت سپاهان را در پرونده الاتحاد خالی کرد

خرید فالوور از سایت اینبو

سرگرمی روز؛ بعد از صدور رای بازی دو تیم سپاهان و الاتحاد و جریمه سنگین اصفهانی‌ها خیلی‌ها منتظر واکنش رسمی ایران و مسئولان فوتبالی بودند.

به گزارش سرگرمی روز، امروز و در حاشیه سمینار سالانه صدور مجوز حرفه‌ای مهدی تاج به این ماجرا واکنش جالب توجهی داشت. مهدی تاج یکی از نائب رئیس‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا است. موقعیتی که به زعم بسیاری می‌تواند آورده‌های زیادی برای فوتبال ایران داشته باشد اما تا کنون و در بیشتر کشمکش‌های حقوقی چنین اتفاقی زخ نداده است.

در ماجرای بازی سپاهان و الاتحاد از آنجایی که یک دعوای حقوقی – فوتبالی بین طرف ایرانی و عربستانی آن هم بر سر یکی از نمادهای ملی ایران بود به نظر می‌رسید همت و همیت بیشتری حل ن صورت بگیرد و فوتبال ایران از همه ظرفیت‌هایش برای حل این پرونده استفاده کند. کما اینکه عربستانی‌ها از روز اول حمایت کاملی از الاتحاد انجام دادند و سرانجام هم رای مناسبی در این پرونده به دست آوردند. اما مهدی تاج در واکنش به اینکه چرا از جایگاهش به عنوان نائب رئیس استفاده نکرده پاسخ ویژه‌ای داد که تنها در منظومه فکری مدیری چون تاج قابل درک است.

مهدی تاج درخصوص رای پرونده بازی سپاهان و الاتحاد و اینکه گفته می‌شود رئیس فدراسیون باید از نفوذ خود در این پرونده استفاده می‌کرد، اظهار داشت: همه صحبت‌ها از بی‌اطلاعی است. اگر دوستان اطلاع داشته باشند این حرف‌ها را نمی‌زنند، چون نایب رئیس و رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا برای هر کشوری باشند و آن کشور یک پرونده جدی داشته باشد نمی‌توانند در جلسه حضور داشته باشند و رای بدهند. ضمن اینکه این پرونده در اختیار کمیته انضباطی و کمیته اخلاق است و ربطی به هیأت رئیسه ندارد. گزارش ناظر وجود داشت و سپاهان هم اعتراض کرده است، اما برخی حرف‌ها سندیت ندارد. ما تقریباً دو روز در قطر بودیم تا جشن برترین‌ها برگزار شود که ما ۴ نامزد داشتیم. دیدم برخی‌ها نوشته بودند که ما ۱۰ روز در قطر بودیم که من اصلاً پاسخی که آن‌ها نمی‌دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا