اخبار روز

تصادف زنجیره‌ای ۱۳ خودرو در بزرگراه شهید یاسینی تهران

سید جلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: امروز در ظهر، در بزرگراه شهید یاسینی، یک حادثه تصادف رخ داد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان یک ایستگاه را به همراه نیروهای نجات و تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه گفت‌: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یکدستگاه تریلر با بار سنگ و ۱۲ خودروی سواری دیگر نظیر تیبا، پراید، پژو پارس، سمند، وانت و … با یکدیگر برخورد کرده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه در این حادثه یک مرد ۴۵ ساله درون کابین یکی از خودروها محبوس شده بود، گفت: این فرد تا پیش از رسیدن نیروهای امدادی با کمک مردم از داخل کابین خارج شده بود. در ادامه نیز برای دریافت خدمات درمانی به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه مراجعه کرد.

به گفته ملکی این حادثه مورد مصدوم دیگر یا فوتی نداشته است ولی خسارات مالی ناشی از آن بالا بود. علت این حادثه نیز از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در حال بررسی است.

وی با بیان اینکه ترافیک سنگینی درپی این حادثه در بزرگراه شهید یاسینی ایجاد شده بود، گفت: آتش‌نشانان اقدام به ایمن‌سازی محل و بازگشایی مسیر کرده و در ساعت ۱۳:۲۳ با تحویل محل به عوامل انتظامی به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه‌های خود بازگشتند.

تصاویری از تصادف زنجیره‌ای 13 خودرو در تهران

تصاویری از تصادف زنجیره‌ای 13 خودرو در تهران

تصاویری از تصادف زنجیره‌ای 13 خودرو در تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا