اخبار روز

تعطیلی مدارس این استان ها امروز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه به علت آلودگی هوا

خرید فالوور از سایت اینبو

به گزارش سرگرمی روز به نقل از فارس، احمد افضلی روز سه شنبه ۲۳ آبان در کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان افزود: در این راستا مدیران دستگاه های اجرایی با مرخصی کارکنان با اولویت افراد دارای بیماری‌های قلبی، تنفسی، خانم‌های باردار و مادرانی که فرزند زیر ۷ سال دارند، موافقت کنند.

وی گفت: همچنین بر اساس این مصوبه فعالیت های ورزشی در فضای باز برای سایر مقاطع ممنوع است.

گفتنی است هم اکنون هوای البرز در وضعیت ناسالم قرار دارد./ایسنا

مدارس و دانشگاه های استان اصفهان چهارشنبه ۲۴آبان ماه باز هستند

کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان با توجه به هشدار سطح زرد سازمان هواشناسی و کاهش غلظت آلاینده ها، فعالیت مدارس و دانشگاه های استان در روز چهارشنبه ۲۴آبان را عادی اعلام کرد.

منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: با ارائه گزارش سازمان هواشناسی در کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان مبنی بر هشدار سطح زرد و پیش بینی کارشناسان مبنی برکاهش غلظت آلاینده ها در ساعات پیش رو، فعالیت مدارس و دانشگاه های استان در روز چهارشنبه ۲۴ آبان را عادی اعلام کرد.

وی افزود: بدین ترتیب محدودیت تردد خودروهای با پلاک زوج وفرد در شهر اصفهان نیز به حالت قبل باز می گردد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تأکید بر اینکه هرگونه اعمالی که به افزایش سطح آلاینده های جوی منجر شود همچنان ممنوع است، تصریح کرد: با نظارت و پایش دستگاه های مسئول، متخلفات اِعمال قانون خواهند شد.

شیشه فروش تأکید کرد: همچنان توصیه می شود شهروندان تردد خود را در هسته های مرکزی و پر ترافیک شهرها کاهش دهند و نسبت به رعایت الزامات بهداشتی و نیز عدم استفاده غیرضروری از خودروهای شخصی و استفاده از حمل و نقل عمومی درجهت کاهش آلاینده های جوی همکاری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا