اخبار روزفناوری و تکنولوژی

تغییرات انقلابی در آیفون با iOS 18 در راه است!

به گزارش سرگرمی روز، مارک گرمن، افشاگر بلومبرگ، در گزارشی اختصاصی می‌گوید که اپل برای تغییرات نسبتاً تحول‌آفرین در نسخه‌ی بعدی iOS و iPadOS، سیستم‌‌عامل‌های آیفون و آیپد، آماده می‌شود. این در حالی است که گرمن هفته‌ی گذشته گفت اپل موقتاً توسعه‌ی iOS 18 و سایر سیستم‌‌عامل‌هایش را متوقف کرده است تا باگ‌ها را رفع کند.

گرمن می‌گوید مدیران ارشد اپل از نسخه‌های جدید سیستم‌‌عامل‌های این شرکت ازجمله iOS 18 با عباراتی مثل «جاه‌طلبانه و متقاعدکننده» یاد می‌کنند. iOS 18 قرار است قابلیت‌های بزرگ جدیدی به‌ارمغان بیاورد و در برخی از زمینه‌ها بازطراحی شود.

iOS 18 در دورانی بسیار مهم از راه می‌رسد. اپل با iOS 18 تلاش خواهد کرد که پس از سکوت طولانی‌مدت، به‌طور گسترده به استقبال هوش مصنوعی برود و بازیِ باخته به مایکروسافت و گوگل را را با برد ادامه دهد.

به‌گفته‌ی گرمن، اپل برای موفقیت در سال ۲۰۲۴ نیاز دارد iOS 18 را بسیار تحسین‌برانگیز بسازد؛ چون سخت‌افزار آیفون ۱۶ پیشرفت چشمگیری نخواهد کرد. بدین‌ترتیب، اپل به‌منظور افزایش جذابیت نسل جدید گوشی هایش باید روی نرم‌افزار متمرکز شود.

کوپرتینویی‌ها نخستین مرحله‌ی مهم از توسعه‌ی iOS 18 را به‌پایان رسانده‌اند و پس از وقفه‌ای یک‌هفته‌ای، مرحله‌ی دوم را شروع کرده‌اند. به‌گفته‌ی بلومبرگ، وقفه‌ی یک‌هفته‌ای احتمالاً تأثیر خاصی روی تاریخ انتشار iOS 18 نخواهد گذاشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا