سرگرمی و تفریح

فال ابجد امروز دوشنبه ۲۲ آبان

خرید فالوور از سایت اینبو

سرگرمی روز: فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر: غم و اندوه بزرگی در وجودتان نهفته است،، به زودی این غم و اندوه از شما برطرف می شود و به سوی آرامش شما را خواهد رساند،، سعی کنید؛ در زندگی دست به کارهای نادرستی نزنید با فکر و اندیشه درست پیش بروید تا موفقیت و پیروزی را در زندگی در خود ایجاد کنید. مراقب اطرافیان باشید، موفقیت از آن شماست، بهتر است در محیط کار مشکلاتتان را منطقی و عاقلانه حل کنید. در دروازه را می شود بست ، اما جلوی دهان مردم را نمی شود بست. مراقب اطرافیان باشید تا زیاد در کارتان تجسس نکنند. کافیست به شخصی که بیش از اندازه سوال می کند بگوئید که مسئله به اون مربوط نمی شود. خودتان را از تله برهانید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ب د ج

تعبیر: طالعت روشن است. شادی و خوشبختی در زندگی نصیبتان خواهد شد،، به زودی اوضاع زندگیتان روبه‌راه می‌شود و شما به هدف و خواسته های قلبی تان در زندگی دست پیدا خواهید کرد،، و شادی را در آینده به دست می آورید سعی کنید؛ در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا به آرامش و آسایش برسید. پذیرای مهمان عزیزی خواهید بود، انجام کاری از شما خواسته می شود که از توانتان خارج است. راه چاره ای پیدا کنید و زیر بار نروید. شخصی از در وارد می شود و با خودش خبری می آورد. پذیرای مهمان عزیزی خواهید بود. برای وارد شدن به یک رابطه احساسی بهتر است خودتان را آماده کنید تا تجربیات گذشته را تکرار نکنید. زندگیتان را با تکرار تجربیات گذشته هدر ندهید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: زنی درشت اندام سعی دارد از شما حمایت کند و با حرف‌هایش راهنماییتان نماید اما نسبت به او بی تفاوت هستید، به این کار پایان دهید که در آینده پشیمان خواهید شد. اگر تصمیم به وصلت و ازدواج دارید باید فرد مناسب تری را برای خود بیابید و آینده تان را در خطر نیاندازید. هدیه ای دریافت می کنید، دست به کاری هیجان انگیز خواهید زد که روحیه و حالتان را بسیار خوش می کند. برای گفتن یک حرف بهتر است عجله نکنید. تا می توانید در این مورد برای خودتان وقت بخرید. تغییرات مهمی در زندگی شما رخ داده، به پشتوانه این تغییرات پله های رشد و پیشرفت را یکی پس از دیگری پشت سر می گذارید. هدیه ای دریافت می کنید که موجب شادیتان می شود.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب آ ب

تعبیر: سود و منفعتی از یک کار بزرگ به دستتان می رسد که حلال نیست و اگر بخواهید آن را در زندگی تان به کار ببندید در آینده دچار مشکلات فراوان خواهید شد. حق الناسی بر گردنتان است که باید آن را برطرف کنید چرا که این فرد بسیار از شما دلگیر است و ممکن است آهش دامنگیرتان شود. صبر و تلاشتان نتیجه می دهد، چیزی که مدتهاست مد نظرتان است خواهید خرید. فردی دوست داشتنی در زندگی شما حضور می یابد که با او احساس آرامش و راحتی خواهید کرد. با تغییر دکوراسیون منزل تنوع در محیط خانه بوجود خواهید آورد. به این ترتیب از احساس خستگی و روزمرگی فاصله می گیرید. صبر و تلاشتان نتیجه می دهد و کاری که به دنبالش هستید با موفقیت انجام می شود.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: نیتی در دل دارید که رسیدن به آن میسر نیست پس باید از آن چشم پوشی کنید. اگر پول زیادی را از دست داده اید به خاطر سهل انگاری خودتان بوده و نباید کسی را مقصر بدانید. باید بیشتر تلاش کنید و تنبلی را کنار بگذارید تا اوضاع مالی تان بهبود پیدا کند. تنهائی تان را با هر کس و هر کاری پر نکنید، نعمت ها و شادی هایتان را با دیگران سهیم شوید. زندگی را با همه خوب و بدش تجربه کنید و از آن لذت ببرید. انجام ندادن کاری شما را از انجام دادنش بیشتر کلافه می کند. یک بار برای همیشه آن را تجربه کنید و خبال خودتان را راحت کنید. تنهائی تان را با هر کس و هر کاری پر نکنید. یه جایی دعوت می شوید. این دعوت را رد کنید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: از انجام کاری که در سر دارید پرهیز کنید که خودتان را به دردسر خواهید انداخت. فردی مدام شما را وسوسه به انجام کارهای نادرست می کند اما این شخص دوستتان نیست و باید از او فاصله بگیرید. اگر در رفتارهایتان تجدید نظر نکنید به زودی تنها و منزوی خواهید شد. شخصی با قدمی پربرکت به زندگیتان وارد می شود، اگر کسی را دوست دارید، نه تنها به او فکر کنید، بلکه با رفتارتان حرفتان را ثابت کنید. تصمیم منطقی شما را به جایگاه خوب و مطمئنی می رساند. برای انجام کار یا بستن قراردادی در حال مشورت و مذاکره هستید. مته به خشخاش بگذارید و حواستان را جمع کنید. شخصی با قدمی پربرکت به زندگیتان وارد می شود.

فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: موفقیت و پیروزی در انتظارتان خواهد بود و اگر در زمینه عاطفی مخالفت هایی برایتان وجود دارد به زودی برطرف می شود. سفری را آغاز می‌کنید که ممکن است ماه عسل و یا برای تفریح و خوش گذرانی باشد. اگر در نمازها و وظایف الهی تان کوتاهی نکنید زندگی برایتان بهتر می شود. آینده ای روشن در انتظار شماست، لبخندتان را از عزیزان دریغ نکنید. به دنبال کسی باشید که خاطرتان را عوض می کند وگرنه تنها ماندن ضررش برایتان کمتر است. مثبت اندیشی و امیدواری به آینده در گفتار و رفتار شما هویداست. آینده ای روشن در انتظار شماست. تصمیم مهمی باید بگیرید. پیشنهاد می شود حتما با چند نفر در این زمینه مشورت کنید.

فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ب د آ

تعبیر: خداوند به شما لطف کرده و می توانید به زودی به اهدافتان دست پیدا کنید پس مراقب باشید تا به بیراهه نروید. اگر در رابطه با مسائلی ناامید هستید باید تلاشتان را فراوان تر کنید و از اندوه پرهیز نمایید. خبرهای نامناسبی به دستتان میظ رسد که تا مدتی شما را غمگین و ناراحت خواهد ساخت. بر خود آسان بگیرید، یک از رازهای موفقیت این است که بر خود آسان بگیرید تا دنیا به شما سخت نگیرد. در مورد مسائل عاطفی تان شاید بهتر باشد کمی احساساتتان را پنهان کنید و بیش از اندازه هیجان زده نباشید. به زودی برای رفتن به یک سفر برنامه ریزی خواهید کرد. اگر سنگ صبور کسی هستید، راهی پیدا کنید تا آرامشتان را هم حفظ کنید.

فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر: فالت خوب نیست. درگیر موضوعات خانوادگی خواهید شد که برایتان مشکلات بسیار زیادی در زندگی به وجود می‌آورد، بهتر است؛ اخلاق و رفتار درستی با اطرافیان تان داشته باشید تا مشکلی در آینده برایتان ایجاد نشود،، هیچگاه به کسی اعتماد نکنید چون برایتان ناخوشایند دیده شده است. خودتان را بازیچه دست هیچکس نکنید، تکلیفتان را با کسی که شما را با یک دست پیش می کشد و با یک پا پس می زند روشن کنید. خودتان را بازیچه دست هیچکس نکنید. حتی اگر دلتان گیر است. سعی کنید عاقل باشید. مجبور می شوید خرجی بکنید. نگران نباشید. اتفاقاتی به نفع شما تمام خواهد شد. کافیست به خودتان ایمان داشته باشید تا به امور تسلط پیدا کنید.

فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت روشن است. به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و به سوی موفقیت راهی می شوید،، شما می توانید خیلی زود به هدف های قلبی تان دست پیدا کنید،، بزودی در زندگی برایتان گشایشی ایجاد خواهد شد اگر گمشده ای دارید به زودی پیداش میکنید. به هر کسی یا هر چیزی بیخودی فکر نکنید، این روزها به دلیل مشغلیات بسیار، زندگیتان آشفته شده و نمی دانید چطور به کارهایتان سر و سامان ببخشید. از دیگران کمک بخواهید و از تجربه شان استفاده کنید. به هر کسی یا هر چیزی بیخودی فکر نکنید. افکار بیهوده را از خودتان دور کنید. شما خلاق و توانا هستید. سعی کنید نظم را به زندگیتان بیاورید و کنترل امور را به دست بگیرید.

فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ آ ب

تعبیر: قصد و نیت پاکی در سر خود دارید ،،به زودی به هدف ها و خواسته های قلبی تان خواهید رسید و شادی و خوشبختی را در زندگی برای خود به دست می آورد،، اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید سعی کنید به تاخیر بیاندازید، که ممکن است برایتان دردسر ساز شود. بگذرید و به جلو حرکت کنید، برای خرید یا فروش، هیچکدام عجله نکنید. امروز برای چیزی غصه می خورید که فردا به آن خواهید خندید. بگذرید و به جلو حرکت کنید. فردا به کسی قول داده نشده. بر سر دو راهی ماندن و رفتن هستید. تصمیمتان را بگیرید تا از این برزخ خارج شوید. حرفی خواهید زد که عزیزی را به شدت خواهد رنجاند. به یک سفر می روید.

فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. با مشکلات بزرگی در آینده مواجه خواهید شد باید بیشتر مراقب خود باشید تا بتوانید پیروزی را در خود به وجود بیاورید،، شخصی به شما پیشنهاد های نادرستی می دهد بهتر است؛ قبول نکنید چون می‌خواهد برای تان مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود بیاورد. تا می توانید پس انداز کنید، بهتر است همین حالا راهی برای آرامتر بودن پیدا کنید وگرنه با ادامه این روند اطرافیانتان را پراکنده می کنید. دست از ولخرجی های بیهوده بردارید. بهتر است تا می توانید پس انداز کنید. بزودی به پس اندازتان نیاز پیدا خواهید کرد. باری را از دوش کسی می دارید و مشکلش را حل می کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا