اخبار روز

قتل وحشیانه زن مشهور به دست راننده اخراجی

خرید فالوور از سایت اینبو

به گزارش سرگرمی روز، اواخر اکتبر امسال پراتیما کی اس، ۴۵ساله زمین‌شناس مطرح هند، راننده ۳۲ساله خود به نام گیران را به‌دلیل جر و بحثی که با هم داشتند، اخراج کرد.

مرد جوان ۵ سال به‌عنوان راننده برای پراتیما کار کرده بود. او که وضعیت مالی خوبی نداشت، به خانه پراتیما در بنگالورو رفت تا از او بخواهد که دوباره به سر کارش برگردد اما زمین‌شناس معروف که به‌شدت از دست راننده‌اش عصبانی بود، موافقت نکرد.

جوان راننده که از جواب پراتیما به‌شدت خشمگین شده بود، به این زن حمله کرد و پس از خفه کردن او، با ضربات هولناک چاقو وی را به قتل رساند و فرار کرد.

جسد زمین‌شناس معروف، یک روز بعد در خانه‌اش پیدا شد، چرا که شوهرش که در سفر بوده و وقتی چندین بار با او تماس گرفت و جوابی نشنید، نگران شد و از یکی از اقوام خود خواست تا به خانه‌اش برود و به این ترتیب بود که اسرار این جنایت فاش شد.

قتل پراتیما با توجه به سوابق کاری و سِمتش، جنجال زیادی در رسانه‌های هند به پا کرد و پلیس وارد ماجرا شد.

براساس شواهد و مدارکی که در صحنه جنایت وجود داشت، کارآگاهان پلیس مطمئن شدند که انگیزه قتل، شخصی بوده است؛ چون هیچ نشانه‌ای از سرقت در صحنه جرم وجود نداشت. پلیس با توجه به سوابق کاری پراتیما، نخست به مافیای معدن مظنون شد تا اینکه در ادامه بررسی‌ها سرنخ‌هایی به‌دست آمد که آنها را به راننده اخراجی مقتول رساند. این مرد، دوشنبه گذشته در محل سکونتش پیدا شد و هر چند در ابتدا خود را بی‌گناه می‌دانست اما در نهایت اعتراف کرد و گفت: پراتیما هفته پیش بعد از ۵سال کار من را اخراج کرد. حتی وقتی به او التماس کردم، حاضر نشد به کارم برگردم. من نیز عصبانی شدم و او را به قتل رساندم. راهول کومار شاهاپورواد، معاون کمیسر پلیس بنگالور گفت: گیران در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای شناسایی ۲ همدست احتمالی وی ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا