سرگرمی و تفریح

متن استعفا محترمانه 1403 / چطور استعفانامه بنویسیم؟

در این مطلب از سایت سرگرمی روز متن استعفا محترمانه را برای شما آماده کردیم که می توانید ازش استفاده و ایده بگیرید. اگر نمی توانید متن استعفانامه بنویسید پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب حتما همراه ما باشید.

 

مدیریت محترم شرکت …… با سلام و ادب احتراماً اینجانب …. پرسنل این شرکت از تاریخ …… به بعد به دلایل شخصی قادر به همکاری با این شرکت محترم نمی باشم.لذا بدینوسیله استعفای خود را کتبا به آن مدیریت محترم اعلام می نمایم.

مراتب جهت اطلاع و اقدام لازم حضورتان ارسال میگردد .

با تشکر


متن استعفا نامه کارمند

بسمه تعالی

مدیرعامل محترم….

جناب آقای / خانم

موضوع: درخواست استعفا از شرکت

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار آن مقام محترم می رساند اینجانب …. به شماره کارمندی ….. و به شماره شناسنامه …. از تاریخ ….. در این شرکت با سمت …. در واحد…. مشغول به کار می باشم. و به دلایل شخصی تقاضای استعفای خود را از تاریخ …….. به حضور محترم اعلام می دارم.

امیدوارم همکاری اینجانب برای این سازمان مثمر ثمر بوده و در این مدت از بسیاری از آموزش ها بهره مند شده ام.

لذا خواهشمند است دستورات لازم را در صورت موافقت به اداره کارکنان اعلام دارید. و همچنین در صورت آموزش به فرد جدید در این شغل اعلام آمادگی می کنم

قبلا از حسن نظر و توجه جنابعالی نهایت تشکر و قدردانی را دارم و برای شما آرزوی توفیق روز افزون را از درگاه خداوند خواستارم.

با تشکر

نام و نام خانوادگی

امضاء


متن نامه قطع همکاری با کارمند

جناب آقای / خانم مهندس

معاونت محترم …..

با احترام اینجانب ….. مدیر عامل باشگاه … ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جنابعالی و اعضای هیئت مدیره به دلیل برخی از مشکلات اینجانب قادر به همکاری در این پست نمی باشم.

پیشاپیش از لطف و عنایت جنابعالی نهایت سپاسگذاری را دارم و همچنین از زحمات و مساعدت های شما تشکر می کنم.

با سپاس فراوان

نام ونام خانوادگی

امضاء


متن استعفا نامه اعتراضی

مدیریت محترم شرکت/ سازمان …. جناب آقای/ خانم … سلام علیکم احتراما به استحضار می رساند اینجانب ….. فرزند …. به شماره پرسنلی …. با سمت سازمانی …. بنا به دلایلی که در ادامه ذکر گردیده است از تاریخ ….. خواهان استعفا از این شرکت می باشم . خواهشمندم در صورت موافقت دستور فرمایید تا اقدامات لازمه را در این زمینه مبذول و نسبت به درخواست اینجانب اقدام به عمل نمایند . ذکر دلایل با تشکر از لطف جنابعالی و کلیه همکاران شاغل در این مجموعه

نام و نام خانوادگی

امضا


متن زیبا استعفا نامه کارمند

مدیریت محترم شرکت/ سازمان … با سلام و احترام به استحضار آن مقام محترم می رساند ، اینجانب ….. فرزند …. به شماره کارگزینی ….. بنا به دلایل ذکر شده در ادامه ، ضمن تشکر از تمام ی ظرفیت هایی که مجموعه و دیگر همکاران در اختیار اینجانب قرار داده اند ، دیگر قادر به همکاری با این مجموعه نبوده و درخواست استعفا دارم . لذا خواهشمند است در صورت صلاحدید امر فرمایید تا اقدامات لازم را مبذول دارند . ذکر دلایل با تشکر از زحمات شما و کل مجموعه

نام و نام خانوادگی

تاریخ و امضا


متن نامه استعفا و خداحافظی

جناب آقای/خانم … مدیر محترم امور اداری / رییس محترم اد اره کارگزینی با سلام و احترام بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب …………. به شماره پرسنلی …… که از تاریخ ……….. در این شرکت با سمت ……. در واحد …… مشغول بکار می باشم بنا به دلایل شخصی یا کاری تقاضای استعفای خود را از تاریخ …………… بحضور تقدیم میدارم . خواهشمند است دستور فرمایید تا در این زمینه اقدامات لازم را مبذول دارند . بدیهی است اینجانب تا زمان تسویه حساب درخدمت شرکت بوده و در صورت نیاز آمادگی دارم تا آموزش نفر جدید جهت تصدی شغل مربوطه رابرعهده گیرم . پیشاپیش از حسن نظر جنابعالی کمال تشکر را ابراز نموده و توفیق جنابعالی و دیگر همکاران محترم مجموعه را از خداوند منان خواستارم . با تشکر و سپاس

نام و نام خانوادگی

تاریخ و امضا


نمونه متن استعفا نامه اداری

باتوجه به وارد شدن نرم افزار اتوماسیون اداری مخصوصانرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب در سازمانها و شرکت ها ، بستگی به ساختار سازمان یا فرمت نامه اداری داخل سازمانی نرم افزار ، ممکن است شیوه ی نگارش متن استعفا نامه در شرکت ها و نهاد های مختلف باهم تفاوت داشته باشند ، اما در کل همه ی استعفا نامه ها از ساختار زیر پیروی می کنند.

بسمه تعالی

مدیرعامل محترم ………………..

جناب آقای/ خانم ………………..

موضوع: در خواست استعفا

باسلام

بدینوسیله اینجانب ……………….. به شماره کارمندی ……………….. و به شماره شناسنامه ……………….. از تاریخ ……………….. در این شرکت با سمت ……………….. در واحد ……………….. مشغول به کار می باشم. به دلایل شخصی / کاری تقاضای استعفای خود را از تاریخ ……………….. به حضور محترم اعلام می نمایم.

در مدت همکاری خود در این مجموعه بسیار از رهنمودها و آموزشها بهره مند شده و امیدوارم همکاری بنده نیز برای این سازمان مثمر ثمر بوده باشد.

خواهشمند است دستور فرمایید اداره امور کارکنان در ارتباط با درخواست اینجانب اقدام لازم را مبذول نماید. اینجانب تا زمان تسویه حساب در خدمت شرکت بوده و آمادگی دارم در صورت نیاز آموزش فرد جدید در تصدی این شغل را به عهده بگیرم.

پیشاپیش از حسن نظر جنابعالی کمل تشکر را کرده و توفیق روز افزون شما و همکاران محترم مجموعه را از خداوند متعال خواستارم.

با تشکر

نام و نام خانوادگی


مدیرعامل محترم شرکت ….

جناب آقای / خانم….

موضوع: درخواست استعفا از شرکت

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار آن مقام محترم می رساند اینجانب …. به شماره کارمندی …. و به شماره شناسنامه …. از تاریخ …. در این شرکت با سمت … در واحد …. مشغول به کار می باشم. و به دلایل شخصی تقاضای استعفای خود را از تاریخ … به حضور محترم اعلام می دارم.

امیدوارم همکاری اینجانب برای این سازمان مثمر ثمر بوده و در این مدت از بسیاری از آموزش ها بهره مند شده ام.

لذا خواهشمند است دستورات لازم را در صورت موافقت به اداره کارکنان اعلام دارید. و همچنین در صورت آموزش به فرد جدید در این شغل اعلام آمادگی می کنم

قبلا از حسن نظر و توجه جنابعالی نهایت تشکر و قدردانی را دارم و برای شما آرزوی توفیق روز افزون را از درگاه خداوند خواستارم.

با تشکر
نام و نام خانوادگی
امضاء


اینجانب …………………………….. بنا به دلایل شخصی قادر به ادامه همکاری با آن شرکت نمی باشم و بدینوسیله استعفاء خود را اعلام می نمایم.

خواهشمندم در صورت موافقت با استعفاء مراتب کتبا به بنده اعلام شود تا محل کار را ترک و برای انجام تسویه حساب مراجعه نمایم.

در غیر اینصورت مطابق با تبصره ماده ۲۱ قانون کار بنده وظیفه دارم به مدت یک ماه به کار خود ادامه دهم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا