سینما و تلویزیون

تریلری جدید از مینی سریال Masters Of The Air منتشر شد

تریرلر کامل سریال Masters Of The Air، نشان می‌دهد آستین باتلر، ستاره‌ای که بعد از بازی در نقش الویس پریسلی به شهرت رسید، در نقش اصلی این سریال مهیج، به ایفای نقش می‌پردازد. این سریال به نحوی دنباله سریال Band of Brothers محسوب می‌شود.

به گزارش سرگرمی روز، این درام جنگی، اقدامات واقعی نیروی هوایی ارتش آمریکا و گروه بمب‌افکن ۱۰۰اُم را طی جنگ جهانی دوم به تصویر می‌کشد. قرار است هر هفته یک قسمت این سریال از ۲۶ ژانویه ۲۰۲۴ در اپل تی وی پلاس پخش شود. تریلر جدید Masters Of The Air، اطلاعات بیشتری درباره این سریال ارائه می‌کند.

در این تریلر، این گروه بمب‌افکن همراه با داستانی که احساسات مخاطب را درگیر می‌کند در نبرد‌های مهیب جنگ جهانی دوم می‌جنگند. صحنه‌های زیادی از جنگ‌های هوایی و گروه‌های بزرگی از هواپیما‌های نظامی در این تریلر نشان داده می‌شود که مقیاس صحنه‌های اکشن عظیم این سریال را به نمایش می‌گذارند.

این سریال جدید توسط جان اورلاف خالق سریال Band of Brothers ساخته شده است که همکاری تازه او با تام هنکس و استیون اسپیلبرگ به عنوان تهیه کنندگان این سریال خواهد بود.

در حالی که گروه بمب‌افکن ۱۰۰اُم شاخه‌ای بسیار ممتاز از نیروی هوایی طی جنگ جهانی دوم بود، اما تلفات عظیمی هم متحمل شد. ماجرای این فجایع در این مینی‌سریال روایت می‌شود و وحشت جنگ را به تصویر می‌کشد.

همچنین بازیگران این سریال عامل مهمی در توفیق سازندگان آن در زنده کردن ماجرای تاریخی این گروه هستند. ستارگانی، چون آستین باتلر، کلوم ترنر، آنتونی بویل، نیت من، بری کئوگان، انکوتی گاتوا و لوئیس هافمن در میان دیگر بازیگران حضور دارند.

با توجه به صحنه‌های اکشن در مقیاس بزرگ، درام عاطفی پیش‌بینی شده و بودجه ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون دلاری این سریال، به نظر می‌رسد Masters Of The Air ادامه‌دهنده‌ی شایسته‌ای برای Band of Brothers باشد. اما برای نظر قطعی باید تا ژانویه ۲۰۲۴ صبر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا