اخبار روز

فرار مرد تهرانی از ۵ همسرش دردسر ساز شد + جزئیات

به گزارش سرگرمی روز به نقل از اعتمادآنلاین، مردی که از دست پنج همسر خود فرار کرده و مدتی از کشور خارج شده بود، در دادگاه کیفری استان تهران به اتهام قتل مرد ثروتمند همسایه محاکمه شد.

متهم مدعی است در قتل نقشی نداشته اما تلفن همراه مقتول در خودرو او پیدا شده است.

یک سال قبل ماموران پلیس با تماس تلفنی همسایه‌های مردی به نام شاهین در غرب تهران در جریان اتفاقی هولناک قرار گرفتند. همسایه‌های شاهین گفتند چند روز است از او خبر ندارند و بوی تعفن از خانه این مرد به مشام می‌رسد. وقتی ماموران وارد خانه شاهین شدند با جسد او مواجه شدند که معلوم بود به قتل رسیده است. خواهر شاهین به ماموران گفت: برادرم تنها زندگی می‌کرد. بعد از فوت پدرم مقدار زیادی عتیقه به برادرم به ارث رسید و من فکر می‌کنم برادرم قربانی عتیقه‌ها شده است.

در حالی که تحقیقات ماموران بی‌نتیجه مانده بود یکی از همسایه‌ها گفت فردی با سابقه‌های متعدد کیفری در همسایگی آنها زندگی می‌کند و از روزی که شاهین کشته شده آن مرد هم گم شده است. به این ترتیب ماموران تحقیقات خود را برای بازداشت متهم که رامین نام داشت آغاز کردند و مدتی بعد رامین را در مرز ایران دستگیر کردند.

در بررسی خودرو رامین تلفن همراه شاهین پیدا شد. رامین انگشت اتهام را به سمت برادزاده‌اش گرفت و گفت: برادرزاده‌ام ماشینم را از من قرض گرفته بود و قتل کار اوست.

در ادامه برادرزاده رامین به نام مهرداد بازداشت شد اما قتل را انکار کرد و گفت عمویش دروغ می‌گوید.

رامین در بازجویی‌های بعدی گفت: من هیچ نقشی در قتل شاهین نداشتم. اصلاً خبر ندارم او چرا کشته شده است. من پنج همسر دارم و به خاطر همسرانم فرار کرده بودم چون آنها مرتب با هم دعوا می‌کردند و همسر چهارم من مهریه‌اش را به اجرا گذاشته بود. برای همین هم من فرار کردم و از مرز خارج شدم. بعد خواهرم با من تماس گرفت و گفت دخترم مریض است و برگشتم. در راه برگشت گیر قاچاقچیان افتادم و آنها هرچه پول داشتم از من گرفتند و لب مرز رهایم کردند که بازداشت شدم.

با تکمیل تحقیقات کیفرخواست برای عمو و برادرزاده صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در جلسه رسیدگی نماینده دادستان کیفرخواست علیه متهمان را خواند و در ادامه اولیای دم در جایگاه قرار گرفتند و خواستار قصاص متهم به قتل شدند.

در ادامه رامین در جایگاه حاضر شد. او گفت: من به خاطر پنج زنی که داشتم فرار کردم. فرار من ربطی به مرگ شاهین نداشت. چند روز قبل از فرار ماشینم را به برادرزاده‌ام قرض دادم و بعد هم تلفن همراه شاهین در ماشین من پیدا شد در حالی که من اصلاً از ماجرا خبر نداشتم. برادرزاده عامل قتل است.

او درباره سابقه‌دار بودنش گفت: من صافکار هستم. ماشین یکی از مشتریانم را سرقت و مقابل خانه یکی از مادرزن‌هایم پارک کرده بودند، برای همین بازداشت اما بعد تبرئه شدم.

وقتی نوبت به مهرداد رسید، او قتل را انکار کرد و گفت: هرچه عمویم گفته دروغ محض است و من اشتباهی در زندان هستم. اصلاً نمی‌فهمم او چرا پای من را به این پرونده باز کرده است. من هیچ نقشی در قتل ندارم و حتی ماشین عمویم را هم قرض نگرفته بودم و شاهین را هم نمی‌شناختم.

با پایان جلسه دادگاه قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا