اخبار روزفناوری و تکنولوژی

مدل واقعی و جعلی ایرپاد پرو ۲ اپل زیر دستگاه سی‌ تی اسکن!

به گزارش سرگرمی روز، ایرپاد پرو ۲ هدفون بی‌سیمی است که به قیمت ۲۴۹ دلار فروخته می‌شود، اما بسیاری از افراد به خرید گزینه‌های جایگزین با قیمت کمتر فکر می‌کنند. برخی کاربران ممکن است ایرپاد غیراصل را خریداری کرده باشند، اما سی‌تی اسکن انجام‌شده روی ایرپادهای جعلی، تفاوت آن‌ها را با نسخه‌ی واقعی نشان می‌دهد.

ایرپادهای جعلی آنقدر خوش‌ساخت هستند که حتی دستگاه‌های ساخت اپل ازجمله گوشی آیفون، آیپد و مک بوک را هم فریب می‌دهند و همین موضوع باعث شده برخی کلاهبرداری کنند و نمونه‌های جعلی را به‌عنوان اصل بفروشند. اکنون تصویر سی‌تی اسکنی که تیم Lumafield منتشر کرده، تفاوت فاحش بین نسخه‌ی واقعی و جعلی ایرپادهای اپل را نشان می‌دهد. مدل جعلی این محصول از مواد و قطعات ارزان‌قیمت ساخته شده و فاقد فناوری‌های پیچیده و واقعی است.

با بررسی هدفون اصلی و جعلی ایرپاد پرو ۲ مشخص شد مدل جعلی قطعات کم‌تری نسبت‌به نمونه‌ی واقعی دارد. همان‌طور که می‌بینید، مدل اصلی به‌طور متراکم بسته‌بندی شده‌ است درحالی‌که نمونه‌های جعلی، فضای خالی بیشتری دارند. درواقع نسخه‌ی ارزان‌قیمت و غیراصل فاقد فناوری‌هایی مثل سیستم حذف نویز است و فقط یک میکروفون، یک اسپیکر کوچک و یک باتری دارد.

این واقعیت که طراحی ایرپاد پرو ۲ جعلی شباهت زیادی به نسخه‌ی واقعی دارد، چیزی را تغییر نمی‌دهد؛ زیرا کیفیت مدل ارزان‌قیمت خیلی پایین‌تر از نمونه‌ی واقعی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا