ترفند و آموزش

کد 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل ۱۴۰۳ (100% فعال!)

خرید فالوور از سایت اینبو

کد 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل دقیقا همان چیزی است که شما دنبالش هستید! ما در این مطلب آموزشی از سایت سرگرمی روز قصد داریم نخوه استفاده از کد 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل ۱۴۰۳ را به شما آموزش دهیم. پس اگر دوست دارید از اینترنت رایگان ایرانسل با حجم 72 گیگ استفاده کنید در ادامه همراه ما باشید.

 

استفاده از کد 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل ۱۴۰۳

اگر جزو کاربرانی هستید که از سیم‌کارت ۳G استفاده می‌کنند می‌توانید با تبدیل آن به ۴G از 72 گیگابایت اینترنت رایگان به عنوان هدیه استفاده کنید. این هدیه پس از اولین استفاده از سیم‌کارت ۴G جدید فعال می‌شود و تا ۲۰ روز هم اعتبار دارد.

برای تبدیل سیم‌کارت خود به سیم‌کارت جدید ۴G، می‌توانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل من، مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل و شماره‌گیری کد #۳۴*۵۵۵* با سیم‌کارت فعلی خود اقدام کرده یا اینکه به صورت حضوری به مراکز فروش یا مرکز خدمات ایرانسل، مراجعه کرده و سیم‌کارت خود را به سیم‌کارت ۴G ارتقا دهید.

 

روش دوم دریافت کد 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل

با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی و یا خرید سیم‌کارت دائمی ایرانسل، می توانید 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با اعتبار ۶ ماهه را برای خود فعال کنید. برای خرید آنلاین سیم‌کارت‌های ایرانسل می‌توانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل من یا فروشگاه اینترنتی ایرانسل، اقدام کنید.

همچنین با دعوت از اشخاصی که سیم‌کارت اعتباری ایرانسل دارند به دائمی کردن سیم‌کارتشان، هم شما و هم آنها از اینترنت رایگان بهره‌مند خواهید شد. به این صورت است که ابتدا شماره اعتباری دوستان خود را به ۳۱۹۲ پیامک کنید تا دعوت شما برایشان ارسال شود. اگر دوستانتان سیم‌کارت خود را به دائمی تبدیل کردند، یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی یک ماهه برای هر دوی شما فعال می‌شود.

 

جمع بندی

در این آموزش نحوه دریافت کد 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل را به شما آموزش دادیم. اگر در دریافت اینترنت رایگان ایرانسل مشکلی داشتید حتما در قسمت کامنت ها اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا